Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

    Napadi sa Psyhodelic arene

    zzmm
    zzmm


    Broj poruka : 11
    Datum upisa : 14.04.2009
    Godina : 59
    Lokacija : Beograd, Borca

    Napadi sa Psyhodelic arene Empty Napadi sa Psyhodelic arene

    Počalji  zzmm Sre Apr 22, 2009 1:41 pm

    Vec nekoliko dana dolaze/upadaju sa Psyhodelic Arene i reklamiraju svoj server. Upadnu, stave svoj IP servera i izadju, sve za par sekundi. Bio sam tamo na njihovom serveru nekoliko puta i svaki put sam upozorio admina da to ne rade. Poslednji put su me ban, sto znaci da su isti ti admini umesani u tu pirateriju i da to smisljeno i namerno rade. Jer, sto bi me ban ako mu kazem da ne radi nesto sto nije primereno i ako mu to kazem na admin say. Treba pisati pismo Axialu i traziti da im se oduzme server, zbog nelojalne konkurencije. Ako to ne da rezultate onda treba preduzeti druge korake i krenuti u rat. Pre svega treba saznati koji su to bivsi igraci sa Karaule i zapamtiti ih, jer njihov server nece dugo ziveti i doci ce opet kod nas.
    Jako je tesko uhvatiti spamera, ja sam uspeo jednog da banujem, ali potrebno ih je vrebati, i biti oprezan ko Suvi u steku sa AWP What a Face .
    Problem je sto ovih dana ima malo admina na Karauli i sto ne gledaju te poruke.
    avatar
    senf


    Broj poruka : 7
    Datum upisa : 19.04.2009
    Godina : 34
    Lokacija : borca

    Napadi sa Psyhodelic arene Empty DALI VOLITE SENF

    Počalji  senf Sre Apr 22, 2009 4:16 pm

    zzmm to se ne resava tako sto odes na njihov server i lepo ih zamolis da ne rade to vise
    ja sam banovo dvojicu koji su reklamirali taj server
    to se resava motkama i palicama Twisted Evil
    gagaaggagag

      Sada je Ned Maj 19, 2024 4:07 pm