Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    O5 sam dobio ban na 120 min od istog admina!

    avatar
    Koske


    Broj poruka : 7
    Datum upisa : 25.04.2009

    O5 sam dobio ban na 120 min od istog admina! Empty O5 sam dobio ban na 120 min od istog admina!

    Počalji  Koske Sre Jun 10, 2009 8:23 pm

    Dao sam mu head i banovan sam na 120 min ocete li molim vas reci ako postujete pravila zasto on ima jos uvek admina?
    Nema Demo,nista nije rekao,niko drugi se nije zalio za cit!
    Za razliku od ovog servera svi ostali su smor ali svi ostali oduzimaju admina koji nepostuju pravila! igrao sam na Kbg-u,Kolibi,bz-u,Beogridu.... i nikad nisam dobio ban zbog cita i nikad nisam citovao samo jednom pre 4 godine ja ne znam ako mislite da imam wh mesto zvuka a ja se jos kunem! i ako meni na serveru neko psuje kevu ili vredja od admina onda nista,kada ja opsujem onda ban izvinite ali ako ocete da vam server bude dobar onda bi trebalo da se postuju pravila i oduzimaju admina onom ko to ne zasluzuje ja vidim samo da Zzmm,Koki i Six rade kako treba...gledaju provere... i vide da li neko ima cit i banuju tek onda kad su sigurni! Dajte ljudi jel treba da vam pisem na forumu svaki 5 dan da vas smaram dok ne bi shvatili da nemam cit! I ovaj forum slabo ko posecuje tako da i uglavnom ostanem banovan na onoliko vremena koliko sam i dobio! Sad

      Sada je Ned Maj 19, 2024 7:18 pm