Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+6
zzmm
^BaD BoY^
Coacar
::::K!m1::::
Bogda
.ıllılı.StepOne®..ıl
10 posters

    Biografija admina!

    .ıllılı.StepOne®..ıl
    .ıllılı.StepOne®..ıl
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 43
    Datum upisa : 13.11.2008
    Godina : 30
    Lokacija : BoRcHa ZoO

    Biografija admina! Empty Biografija admina!

    Počalji  .ıllılı.StepOne®..ıl Čet Nov 13, 2008 9:49 pm

    Ovde ce vam se predstaviti admini...
    .ıllılı.StepOne®..ıl
    .ıllılı.StepOne®..ıl
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 43
    Datum upisa : 13.11.2008
    Godina : 30
    Lokacija : BoRcHa ZoO

    Biografija admina! Empty Re: Biografija admina!

    Počalji  .ıllılı.StepOne®..ıl Pet Nov 14, 2008 1:32 pm

    Evo ja cu prvi da vam se predstavim:D
    Ovako moje ime je Stefan Gvozdic, imam 14 godina, zivim u Borci, moje ime ingame je *priMaL F3ar! bE4t_M4St3R.....
    jedan sam od head admina.....To je to sto bi trebalo da znate o meni Very Happy
    Bogda
    Bogda
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 2
    Datum upisa : 18.11.2008

    Biografija admina! Empty Re: Biografija admina!

    Počalji  Bogda Uto Nov 18, 2008 11:40 am

    Cao ja sam Nemanja Bogdanovic, imam 14 godina, zivim u Borchi, igram cs duze vreme i tako...Pa vidimo se na serveru....Pozz
    ::::K!m1::::
    ::::K!m1::::
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 8
    Datum upisa : 16.11.2008
    Godina : 30
    Lokacija : BoRcHa ZoO

    Biografija admina! Empty Re: Biografija admina!

    Počalji  ::::K!m1:::: Sre Nov 19, 2008 9:02 am

    Ja se zovem Miroslav Dzodic poznatiji kao KIMI.Zivim u borci i imam 15 godina.


    P.S MOZDA NISAM ZGODAN ALI SAM ZATO NEZGODAN
    .ıllılı.StepOne®..ıl
    .ıllılı.StepOne®..ıl
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 43
    Datum upisa : 13.11.2008
    Godina : 30
    Lokacija : BoRcHa ZoO

    Biografija admina! Empty Re: Biografija admina!

    Počalji  .ıllılı.StepOne®..ıl Sre Nov 19, 2008 11:52 pm

    Ocekujem da se predstave svi admini:D
    avatar
    Coacar


    Broj poruka : 1
    Datum upisa : 21.11.2008

    Biografija admina! Empty Re: Biografija admina!

    Počalji  Coacar Pet Nov 21, 2008 4:28 pm

    Aleksandar Vukas iz Negotina '89 godiste,studiram ekonomiju u Beogradu. Pikam cs 7 godina,klan pro.gressive i tako...Adminsko iskustvo godinu dana,admin sam na jos 3 servera pored KaRaULe...

    To je to od mene vidimo se preko nisana na servu!
    avatar
    ^BaD BoY^


    Broj poruka : 1
    Datum upisa : 26.11.2008

    Biografija admina! Empty Re: Biografija admina!

    Počalji  ^BaD BoY^ Pet Nov 28, 2008 6:13 pm

    Cao ja sam Igor Stevanovic, imam 13 godina, igram cs 3 godine mozda i duze,imam 2 klana (Pro Strike i CSP).Admin sam na KaRaUlA Public Gaming, vidimo se na serveru PozZ.

    afro afro afro
    avatar
    <Lord
    Gost


    Biografija admina! Empty POZDRAV DRUGARI

    Počalji  <Lord Pon Dec 01, 2008 4:14 am

    Pozz drugari ja sam Milutin poznat kao Lord ,zivim u borci i ovo je moj server,dodjite da se igramo ali bez oni citeva i stalih sranja inace ce te biti strogo kaznjeni od strane mojih admina slay/kick/ban/dinamic ban
    zzmm
    zzmm


    Broj poruka : 11
    Datum upisa : 14.04.2009
    Godina : 59
    Lokacija : Beograd, Borca

    Biografija admina! Empty zzmm

    Počalji  zzmm Uto Apr 14, 2009 5:12 pm

    Najstariji admin. Ej, 44 godine. Vise od 15 godina iskustva sa PC i igrama (odigrao sve od prvog Wolfenstajna, preko Dooma, do najnovijih naslova). Half life igrao kad je izasao, probac CS, ali tada mi se vise svidjao Quake III (a i bilo mucenje sa dialupom). Zbog godina, u koje sam zasao, ne odlazim u igraonice, cak nikad u zivotu nisam ni usao u doticne ustanove.
    CS igram tek nekoliko meseci, na nagovor mog sestrica Ace, alias Senf. U kuci imamo jak klan za CW, s obzirom da i moj sin Viktor (ima skoro 6 godina), igra CS (malo se previse steka i pucka, ali za par meseci ce harati, vec je pravio skorove od preko 10 killova na Snow-u i to na Karauli).
    Dobio sam admina jer branim Milutina oca koji ga tera da uci i ne da mu da igra ko covek, dok mu se ne smuci.
    Na mapi cete me prepoznati lako, ja sam onaj koji uvek rushuje. Ako mi prodje, onda se negde zavalim u stek i odmaram, ipak sam ja malo stariji covek za ove okretne igre.
    Retko banujem i uvek prvo upozorim, zamolim, kikujem. Za (ne)sumnjive citere ukljucim x spec da se uverim i ne ispadnem nepravedan (ali to u poslednje vreme ne radi na serveru, ne znam zasto). Znam kako je to biti nepravedno banovan (samo na Karauli banovan na 2 puta), tako da ne banujem dok se 100 odsto ne uverim, ko tvrdi drugacije, laze samog sebe.
    Imam zapisane amx komande, a one frekventnije znam napamet.
    Sa lakocom resavam kompjuterske probleme vezene za hardver i softver. Budno pratim novosti iz ove oblasti, tako da me mozete pitati ukoliko imate neki problem.
    .ıllılı.StepOne®..ıl
    .ıllılı.StepOne®..ıl
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 43
    Datum upisa : 13.11.2008
    Godina : 30
    Lokacija : BoRcHa ZoO

    Biografija admina! Empty Re: Biografija admina!

    Počalji  .ıllılı.StepOne®..ıl Ned Apr 19, 2009 1:09 am

    lepa biografija....nas Tata na serveru upravo Zoki aka <<zzmm>>
    zzmm
    zzmm


    Broj poruka : 11
    Datum upisa : 14.04.2009
    Godina : 59
    Lokacija : Beograd, Borca

    Biografija admina! Empty dopunite

    Počalji  zzmm Ned Apr 19, 2009 2:47 am

    hvala.
    nego dopunite...
    zzmm


    Poslednji izmenio zzmm dana Ned Apr 19, 2009 3:01 am, izmenjeno ukupno 1 puta
    avatar
    senf


    Broj poruka : 7
    Datum upisa : 19.04.2009
    Godina : 34
    Lokacija : borca

    Biografija admina! Empty DALI VOLITE SENF

    Počalji  senf Ned Apr 19, 2009 2:57 am

    Zz svima, sto bi kanterasi rekli.Ja sam Aleksandar Stosic za vas sam cika coa.Imam 19 godina i mnogo sam lep gagagagaga.Trenirao sam fudbal ali sam ga batalio jel sam shvatio da od toga nema leba.
    CS sam poceo da igram od kada se otvorila prva igraonica u kraju "Blue Cube".Dane i noci ja sam provodio u igraoni sa Kokijem i Sixx-om i sa jos pa ortaka koje neznate.Poceo sam pre nekih sedam osam godina ali neigram konstantno.Imao sam malo vecu pauzu sve do pre nekoliko meseci kad sam se vratio u stare vode tj. vratio sam se CS-u.
    Za moj povratak krivi su ortaci iz skole cika_mare,CAK NORIS,GML,Buxna itd...Cela skola se navukla na kanter.OCAJ.Prvo sam igrao na "Cicevac Public Server" jer je moj ortak bio admin.A onda sam presao na Karaulu gde sam ubrzo i ja dobio admin.A admina sam dobio jer poznajem head admina malog Milutina malog bota lol! .Drago mi je sto sam i ujku navukao na kanter jel je on pristalica quake3.On je sada bot jer je skoro poceo da igra CS ali iz dana u dan je sve bolji i za 6 meseci bice ko ImPuls gagagagaga.Njega cete lako prepoznati, ili ide u ras prvi i naleti na mene gde gine, ili u nekom strahovito steku pored suvog gaggagagagaga.On je zzmm.
    Kada budete usli u Karaulu i budete dobili head a u gornjem desnom uglu bude pisalo Senf onda znajte da ste na mene naleteli.Ja mislim da je od mene dosta. ae zz
    Ako ovo cita neka simpaticna devojcica a volela bi da nauci da igra CS neka me kontaktira na msn-u aca.st@hotmail.com. Casove CS ne naplacujem.Only girl.
    avatar
    Kapetan Milisav


    Broj poruka : 6
    Datum upisa : 21.02.2009

    Biografija admina! Empty Re: Biografija admina!

    Počalji  Kapetan Milisav Pon Apr 20, 2009 3:23 pm

    hehe, zanimljiva biografija Smile
    __Wolt__
    __Wolt__


    Broj poruka : 1
    Datum upisa : 21.03.2009
    Godina : 30
    Lokacija : Munze

    Biografija admina! Empty Re: Biografija admina!

    Počalji  __Wolt__ Pon Apr 20, 2009 7:23 pm

    s


    Poslednji izmenio __Wolt__ dana Ned Jun 06, 2010 5:59 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
    avatar
    KOKI
    Gost


    Biografija admina! Empty Puding sa sirom

    Počalji  KOKI Uto Maj 12, 2009 1:18 am

    cao swima ja sam Renato imam 18 godina zivim u Borci u centru 3 mnogo sam pozitivan i lud tacnije zovu me KOKI POZITIVA GAGAGAGGA.igram kanter skoro ceo zivot ali opet sam bot confused cao Razz
    avatar
    [CYBER K
    Gost


    Biografija admina! Empty Pitanje

    Počalji  [CYBER K Ned Jul 12, 2009 4:37 pm

    Zz svima. Zanimljivo mi je da citam vase poruke. Mada ovo pisem jer imam jedno pitanje: sta se desilo sa karaulom??? Zaboga jer srusen server? Ne mogu da udjem na server a status mu je <not respoding> Uradite nesto, karaula je moja kuca Crying or Very sad
    avatar
    [CYBER K
    Gost


    Biografija admina! Empty Dopuna

    Počalji  [CYBER K Ned Jul 12, 2009 4:40 pm

    Nesto nije u redu sa potpisivanjem na forumu... Ja sam [CYBER KILLER]_[trojan.zp] Very Happy
    Sensation
    Sensation


    Broj poruka : 11
    Datum upisa : 05.04.2010

    Biografija admina! Empty Re: Biografija admina!

    Počalji  Sensation Pon Apr 05, 2010 9:59 pm

    KOKI ::igram kanter skoro ceo zivot ali opet sam bot confused cao Razz

    ahahahahah kralju.......... lol! lol! lol!

    Sponsored content


    Biografija admina! Empty Re: Biografija admina!

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Ned Maj 19, 2024 4:30 pm