Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+5
senf
MC_MiLaN
::::K!m1::::
RaZeR
.ıllılı.StepOne®..ıl
9 posters

    Zalite se!

    .ıllılı.StepOne®..ıl
    .ıllılı.StepOne®..ıl
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 43
    Datum upisa : 13.11.2008
    Godina : 30
    Lokacija : BoRcHa ZoO

    Zalite se! Empty Zalite se!

    Počalji  .ıllılı.StepOne®..ıl Čet Nov 13, 2008 9:51 pm

    Ako imate neku zalbu na nekod administratora zalite se ovde.......
    avatar
    RaZeR


    Broj poruka : 2
    Datum upisa : 26.11.2008

    Zalite se! Empty Re: Zalite se!

    Počalji  RaZeR Čet Nov 27, 2008 4:16 am

    Ocu da se pozalim.. jer SKORO svi admini me banuju xDDDDDD A nije fer stvarno.!! nemam nista bre narode:S pale No
    ::::K!m1::::
    ::::K!m1::::
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 8
    Datum upisa : 16.11.2008
    Godina : 30
    Lokacija : BoRcHa ZoO

    Zalite se! Empty Re: Zalite se!

    Počalji  ::::K!m1:::: Sub Jan 10, 2009 6:17 pm

    Nemoj se brines vise...svi su obavesteni da nemas cit...uzivaj....
    MC_MiLaN
    MC_MiLaN


    Broj poruka : 16
    Datum upisa : 11.01.2009

    Zalite se! Empty Re: Zalite se!

    Počalji  MC_MiLaN Čet Feb 19, 2009 3:33 am

    Zalim se na Imposible AK 47 i USP,onako bzvz jer mi je dosadno,

    zezam se bre svi admini su do jaja
    avatar
    senf


    Broj poruka : 7
    Datum upisa : 19.04.2009
    Godina : 34
    Lokacija : borca

    Zalite se! Empty DALI VOLITE SENF

    Počalji  senf Ned Apr 19, 2009 3:36 am

    APEL LORDU.
    skini dinamicki ban sa freak-a
    lik sabija kako igra
    igram cw sa njim svaki dan
    a najvise me nervira kad neko dobije ban a nema cit
    svaki bolji igrac sa strane kad udje prvi put na server dobija ban
    i to bez gledanja
    najlakse je lupiti bananu
    dobio je ban i jos neki lik valjda mu je nick Houdas tako nesto
    sve u svemu TREBAJU NAM BOLJI IGRACI NA SERVERU ZATO NEMOJ DA LUPATE BANANE KO LUDI PRVO GA POGLEDAJ TE U SPEC
    hvala unapred
    voli vas senf
    avatar
    hondos


    Broj poruka : 9
    Datum upisa : 28.04.2009

    Zalite se! Empty Re: Zalite se!

    Počalji  hondos Uto Apr 28, 2009 11:57 pm

    JESTE TAKO I JA SAM BANOVAN A DOSTA LJUDI ME ZNAJU I ZNAJU MOJU IGRU!!!!! JEBES TO STO JE HEAD ADMIN AKO JESTE ONDA LIK NEMA BLAGE VEZE SA CS-OM!!! TO GOVORI KOLIKO POZNAJE CS!!!! I AKO SAM BANOVAN DAJ MI DEMO!!!!
    avatar
    tr!X


    Broj poruka : 3
    Datum upisa : 05.12.2009

    Zalite se! Empty Zalba na rad admina Milutinnnn

    Počalji  tr!X Sub Dec 05, 2009 10:43 pm

    Molim vas da resite problem jer takvi admini ne trebaju serveru , mene iskreno briga za serv ali po igri koliko igram cool je ..Da predjem na stvar Admin MilutiNN ja misim da je tako 5decembar u 20:30 ,Igrao sam cs sa ortakom i naravno pricali na mic ali ne stalno onda se javio ovaj "admin" ako uopste mogu da ga nazovem tako i poceo da preti sto se mene tice lik je smesan a i rekao da prestanemo sa pricamo kao on nam zabranjuje a kao sto sam i rekao ustvari mi i nismo pricali bas toliko da bi nekome smetalo a i nisam video da je i na jednom serveru kako stranim tako i nasim zabranjeno pricanje ali umereno pricanje ne tokom igre mi smo iskljucivo dok smo bili DEAD pricali ...Lik je pretio sto to dokazuje da je klinac i da nema veze sa koriscenjem admina ..Molio bi vas da resite problem !! Unapred hvala super je server
    avatar
    KinezBG


    Broj poruka : 1
    Datum upisa : 25.02.2010
    Godina : 38
    Lokacija : Beograd

    Zalite se! Empty E bravo trix

    Počalji  KinezBG Čet Feb 25, 2010 1:35 am

    Milutin-jebic ili tako nesto. Decko ce stvarno naebati. Neko ce ga naci i izlomiti zube! Daj skinite ga kao admina, stvarno nema dve blage sa koriscenjem pozicije koju ima. Evo sada mi je banovao ortaka, dakle nije normalan. Nije ga ban zbog cita ili tako necega, nego samo zato sto ga je ubio. Pa dajte ljudi, onda neka samo admini igraju na karauli, koji cemo vam moj onda mi ostali igraci... Nadam se da ce biti lisen admina ili nema mene i mojih drugara vise tu, stvarno je lik krelac
    avatar
    tr!X


    Broj poruka : 3
    Datum upisa : 05.12.2009

    Zalite se! Empty strasno!

    Počalji  tr!X Čet Feb 25, 2010 10:46 am

    Ma ne pazi u cemu je fora sto lik znaci sam se pronalazi u nekim stvarima,i ako on zna da koristi admina onda stvarno!! Takvi su i upropastili Serv, a i sto kazes ti koj moj cu vise i da ulazim na serv kad ne mogu da se zezam i opustim,videcu samo kome ce biti admin kad ljudi sakupe negativne bodove o serveru ,bice sam sebi admin!! A vidim ni ovi iz karaule nisu ozbiljni ,cim nema niko da se javi da resi problem !! poz
    zzmm
    zzmm


    Broj poruka : 11
    Datum upisa : 14.04.2009
    Godina : 59
    Lokacija : Beograd, Borca

    Zalite se! Empty Re: Zalite se!

    Počalji  zzmm Pet Feb 26, 2010 3:40 am

    KinezBG ::Milutin-jebic ili tako nesto. Decko ce stvarno naebati. Neko ce ga naci i izlomiti zube!
    Otkud znam sta je stvarno bilo. Mozda ga je upozoravao da se ne steka na sponu a ovaj ga opsovao. Ne verujem da ga je ban zato sto ga je ubio.
    Vidis i sam kako pretis, to nije u redu.
    Unban sam, inace, sve. Sad kada smo na novom protokolu, nema velike opasnosti od citera...
    Opustite se i bez nerviranja, psovki, pretnji.
    Admini nisu savrseni, ali verujte ima previse kretena pa se zivci istanje...
    zzmm
    zzmm


    Broj poruka : 11
    Datum upisa : 14.04.2009
    Godina : 59
    Lokacija : Beograd, Borca

    Zalite se! Empty Re: Zalite se!

    Počalji  zzmm Pet Feb 26, 2010 3:42 am

    tr!X :: A vidim ni ovi iz karaule nisu ozbiljni ,cim nema niko da se javi da resi problem !! poz

    Ovaj forum je stari i ne koristimo ga vise. Jedno vreme nije ni radio. Ima na serveru obavestenje o tome. U procesu smo otvaranja novog foruma.
    Inace, imate poruku koja ide periodicno, da zalbe saljete na zzmm1965@hotmail.com...

    Sponsored content


    Zalite se! Empty Re: Zalite se!

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Ned Maj 19, 2024 3:45 pm