Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    ZnAci Dawore picketino nabovska odmah unban!

    avatar
    Koske


    Broj poruka : 7
    Datum upisa : 25.04.2009

    ZnAci Dawore picketino nabovska odmah unban! Empty ZnAci Dawore picketino nabovska odmah unban!

    Počalji  Koske Sub Maj 09, 2009 3:28 pm

    Lorde ja ne znam kako dozvoljavas bre da budu Nmc BRo i Dawor admini ne razumem? Znaci dawore me je banovao zato sto... ne znam zato sto sam prvi na mapi i dam mu head? ne razumem? ocu unban doveo sam preko 15 igraca na ovaj server samo da bi bio sto bolji a vracate mi tako sto me banujete i ako nemate demo niti screenshoot niti nista ! JBT JEL TREBA DA SE KUNEM?! KUNEM SE NIKAD NISAM CITOVAO NA KARAULI U BOGA SE KUNEM! NE razumem vas Cak i ovaj _Wolt_ -packo misli da imam wh zato sto proveravam stek i imam jebene sluske koje sam platio 1600 djunti i cujem nisam gluv! Sledeci PUT me Banujete bez demo-a ili bez nekih dokaza a ja znam da ne citujem OCRNICU VAM SERVER PA ZNAS STA NECETE VIDJATI NI 15 ljudi na serveru! Ovaj NMc BRo Kad nema nekih admina on upal cit i to svi vide ali sta mu mozemo kad je admin!?
    Hondos i geRza Isto JEl ste vi normalni oni su igrali na beogridu i kgb-u dok ste se vi buckali u caletovim jajima! JA VAM KAZEM OZBILJNO CAK JE geRza Admin na BZ sta ocete da vas sve tamo banuje da Okaci na 1000 servera vase ime i kaze noob bot admin na karauli da ip i na svim dobijete dinamicki ako to ocete mene boli kurac? realno i briga me sta gerza ce da uradi ali ja bi to uradio kad bi imo admina bar na nekom serveru a mislio sam da je KARAULA extra server zBog zajebancije a adminima da neko head iz metka odmah ban odmah cit odmah sve!

      Sada je Ned Maj 19, 2024 6:32 pm